Këto steaks salisbury janë formuar, broiled atëherë shërbeu me një lëng mushroom shumë të lehtë me një verë të kuqe pak.
Shiko gjithashtu
Skillet Salisbury Steaks me Mushrooms dhe supë me qepë Mix
Hidhur Hamburger Steaks me Gravy
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 £ viçi terren
- 2 lugë qepë të integruar
- 1 lugë çaji kripë
- 1/2 lugë çaji gjeth të thata bajame, grimcuar
- 1/8 lugë çaji piper
- 1 përzierje me gjalpë me kërpudha
- 1 mund (3 deri 4 ounces) kërpudha feta, drenazhuar
- 2 lugë verë të kuqe, opsionale
Si ta Bëni
- Në një tas të madh kombinoni mishin e terrenit, qepën e grirë, kripën, maxhoramin dhe piperin; përzierje mirë.
- Ndani mishin në 6 pjesë; formë në patties ovale rreth 3/4-inch trashë.
- Bifteku Broil Salisbury 3 inç nga nxehtësia për 3 deri në 4 minuta; të kthehet dhe broil anën tjetër të biftek Salisbury për rreth 4 minuta, ose deri sa të bëhet sipas dëshirës.
- Përgatitni përzierjen e mishit si paketa drejton.
- Llokoçis në kërpudha dhe verë, nëse përdorni. Nxehtësia.
- Derdhni lëng mishi mbi krapin e Salisbury dhe shërbejeni me patate.
Më shumë Recipes
Pjekur Hamburger Steaks Me Gravy
Burgers i pjekur në skarë me lëng
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 374 |
| Fat i shëndoshë | 16 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 104 mg |
| sodium | 1,574 mg |
| karbohidratet | 18 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 36 g |