Ky rub me ëmbël dhe i këndshëm punon vërtet mirë në brinjët e derrit dhe kombinon tri lloje speca: të zeza, të bardha dhe të kuqe, për një përvojë të këndshme aromë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan / 240 ml sheqer kafe , të errët
- 1/2 filxhan / 120 ml paprike
- 2 lugë gjelle / 30 ml kripë
- 1 lugë gjelle / 15 ml piper i zi
- 1 lugë gjelle / 15 ml piper i bardhë
- lugë gjelle / 15 ml hudhër pluhur
- 1 lugë gjelle / 15 ml qepë pluhur
- 1 lugë çaji / 5mL piper kajsi (përshtatet me shijet)
Si ta Bëni
1. Kombinoni të gjithë përbërësit në një tas të vogël. Ose përdorni menjëherë ose ruani në një enë hermetike në një vend të freskët dhe të errët. Përzierja mund të mbahet deri në 6 muaj.
2. Për të përdorur: zbatohet fshij në mënyrë të barabartë mbi brinjët. Rregulli i përgjithshëm është ajo që shkopinj është sasia e përsosur. Cook si direkt. Hidhni çdo fërkim që ka ardhur në kontakt me mish të gjallë.
3. Përdoreni këtë rub për:
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 67 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 879 mg |
| karbohidratet | 16 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 1 g |