Hani këtë gjellë okre me oriz të zier të zier dhe Daal tuaj të preferuar (gjellë lentil) dhe ju keni marrë një vakt të shijshme dhe ushqyese.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 kg / rreth 1 okra paund
- 1/2 filxhan Bengal
- miell mi (besan)
- 1/2 tsp
- pluhur shafran i Indisë
- 1/2 pluhur piper i kuq
- 1 tsp
- fara carom (ajwain)
- 4 lugë çaji masala
- Kripë për shije
- Lëng me 1 gëlqere
Si ta Bëni
- Lani Bhindi dhe pastaj thatë tërësisht. Nëse kjo nuk është bërë, Bhindi do të jetë ngjitës dhe i hollë kur pritet në hapin tjetër. Hiqeni rrjedhin e sipërme të secilës Bhindi dhe pastaj copëtoni në mënyrë diagonale në feta të holla.
- Nxehje vajin e gatimit në një flakë të mesme. Mos e ngrohni shumë vajin, pasi okra djeg shpejt kur skuqur thellë.
- Vendos okra në një tas të madh përzierës dhe spërkat të gjithë përbërësit e tjerë të thatë në të. Sezoni me kripë vetëm para se të skuqet, ose okra do të lëshojë ujë dhe do të bëhet i lagur.
- Skuqini thellë okra pak në një kohë, derisa të freskët dhe të thahet në peshqir letre.
- Garnizoni me lëng limonit dhe shërbejeni me oriz të zier dhe të preferuar Daal tuaj të preferuar.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) |
|---|
| kalorive | 147 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 438 mg |
| karbohidratet | 26 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 5 g |
(Informacioni i të ushqyerit mbi recetat tona llogaritet duke përdorur një bazë të të dhënave të përbërësve dhe duhet të konsiderohet një vlerësim. Rezultatet individuale mund të ndryshojnë.)