Kjo kokërr derri boronicë është e lehtë për të rregulluar dhe të gatuar në tenxhere të ngadaltë. Shërbyer këtë vakt të shijshëm me pjatën tuaj të preferuar të orizit dhe zarzavate ose fasule të gjelbra për një vakt të shijshëm familjar.
I tërë salami i boronicës dhe mollat e copëtuara e shndërrojnë në mënyrë të përkryer mishin e derrit. Shërbyer mishin e derrit me bukë ose salcë misri ose pure patate, së bashku me perimet e preferuara të familjes suaj. Misri ose bishtaja do të ishin të shkëlqyera me mish derri.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 (3 deri 4 paund) pjekje pa kocka e derrit
- 2 karafil hudher, i grirë
- 1 mund
- tërë salcë e boronicës
- 1/4 filxhan sheqer kafe
- 1/2 filxhan lëng molle
- 2 mollë, të përziera, të prera dhe të copëtuar me kokrra
- Kripë dhe piper për shije
- 1 1/2 lugë miell misri, opsionale
Si ta Bëni
- Vendoseni pjekjen e mishit të derrit në tenxhere të ngadalshëm dhe fshij të gjitha anët me hudhër të grirë.
- Në një tas, kombinoni salcën e boronicës, sheqer kafe, lëng molle dhe mollë të copëtuara.
- Mbulo dhe kuzhinier në LOW për 7 deri në 9 orë. Shijoni salcën dhe shtoni kripë dhe piper, sipas nevojës.
- Për të trashur (opsional), llokoçis misri në 2 lugë ujë të ftohtë. Llokoçis derisa të qetë. A
- Shtoni tek lëngjet dhe llokoçisni për përzierje. Rriteni vendosjen në HIGH dhe vazhdoni gatim për rreth 5 deri në 10 minuta, derisa të trasheni.
- Fetë derri dhe shërbejnë atë me oriz ose patate.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Mish derri me proshutë dhe gotë me sheqer Brown
Arra me lëng mishi me mish derri
Ëndrra e ëmbël e lustruan mishin e kajsi
Honey-Bourbon mish derri i lëmuar me Bacon
Mish derri i kripur me brumë me mjaltë Portokalli portokalli
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 490 |
| Fat i shëndoshë | 17 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 99 mg |
| sodium | 130 mg |
| karbohidratet | 50 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 36 g |