Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 - 3 1/2 lbs këmbë derri (kam përdorur 1,5 kg këmbë derri pa kocka e cila është rreth 3 £ 1/3)
- Dash kripë (ose për shije)
- 1/2 filxhan
- hoisin salcë
- 2 Tb sp.
- salcë gocë deti
- 2 tsp.
- salcë soje të lehta
- 2 tsp. Verë kineze oriz ose sheri të thatë
- 1 tsp.
- pesë pluhur erëz
- 1 tsp. piper i bardhe
- 2 tsp. xhenxhefil i fresket (i grirë)
- 2 tsp. hudhër (i grirë)
Si ta Bëni
Fshij derri me kripë për shije. Kombino përbërësit e mbetur në një tas ( salcë hoisin , salcë oyster, salcë soje të lehta , verë oriz ose sheri të thatë, pluhur me pesë spice , piper i bardhë dhe xhenxhefil i grirë dhe hudhër), nxitje për përzierje tërësisht. (Nëse dëshironi, lini mënjanë 2 deri 3 lugë marinadë për t'u pastruar në mish derri gjatë pjekjes).
Vendoseni mishin e derrit në një tas të madh dhe shtoni marinadën, duke e larë në mish derri.
(Alternuar, ju mund të vendosni mishin e derrit dhe marinadën në një qese të madhe për ruajtjen e ushqimit të ri-mbyllur). Mbuloni dhe marini në frigorifer për të paktën 1 orë, më shumë nëse është e mundur.
Kur të përgatitet për të gatuar, nxehni furrë në 375 gradë F. Vendoseni derri në një tigan të pjekjes, duke hedhur poshtë marinadën e tepërt. Vendoseni tiganin në raftin e mesëm dhe pjekni për një orë, zvogëloni nxehtësinë në 350 dhe vazhdoni pjekjen për 30 minuta ose derisa të përfundoni.
Receta e paraqitur nga Iana Sahadeo. Ripublikuar me leje (me disa përshtatje në udhëzimet nga Udhëzuesi i Ushqimit kinez).
Më shumë Recipes kineze derri
Dosja kryesore e recetave ushqimore kineze
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 510 |
| Fat i shëndoshë | 27 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 173 mg |
| sodium | 595 mg |
| karbohidratet | 8 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 54 g |