Është koha për një pushim gjerman dhe në këtë rast ne po flasim për një Jagermeister tropikale dhe koktej rum që është shumë zbavitëse.
Pije është krijimi i mixologist Sother Teague nga Amor y Amargo në New York City (faqja e Facebook). Përzihet Flor de Cana Rum me 56 përbërësit që përbëjnë Jagermeister dhe çifton ato me xhenxhefil dhe orgeat, si dhe një prekje limoni. Ajo është shërbyer në të gjitha stinën e dëborës, mbi një grumbull hekuri të akullit të grimcuar me një sasi të rëndë të hidhur për ta përfunduar atë.
Nëse ju nuk keni një polic të akullit, ju lehtë mund të krijoni pebbles nga cubes (dhe të punojnë jashtë ndonjë zhgënjim). Thjesht vendosni akullin në një qese ( një qese Lewis ose qese plastike për ruajtje punon perfekte ) dhe shtypni atë me muddler tuaj ose një çekiç derisa ajo prishet.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 ons Jägermeister
- 1 ons Flor de Caña 4 vjet rum ari
- 3/4 ons xhenxhefil shurup
- 3/4 ons
- pije
- 3/4 ons
- lëng limoni
- Dashuri të rënda të hidhërimit të Peychaud-it
Si ta Bëni
- Shkundni liquors, shurupe dhe lëng në një shaker koktej mbushur me akull grimcuar.
- Hidh mbi akull të freskët me guralecë në një xhami të thatë.
- Zhurmë më në krye si një kon e borës dhe "bojë" me Peychaud's.
Recetë për mirësjellje: Jagermeister
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 263 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 79 mg |
| sodium | 56 mg |
| karbohidratet | 23 g |
| Fibër diete | 14 g |
| proteinë | 23 g |