"Setas" ose kërpudhat janë shumë të popullarizuara në Spanjë . Shumë njerëz vozisin ose ecin në fshat dhe kalojnë ditën duke i zgjedhur ato, sidomos pas një shiu të vjeshtës. Vjeshta është një kohë e madhe për kërpudhat dhe kjo pjatë është e lehtë dhe shumë e shijshme shërbehet me bukë si një "tapë", si një shoqërim me një mish lope, qengji ose derri rosto, biftek ose biskota.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 12 deri 14 kërpudha të mëdha, të tilla cremini ose kërpudha të bardha
- 3 karafilë të mëdhenj të
- hudhër
- 4 deri në 6 lugë gjelle
- vaj ulliri virgjër
- 3/4 filxhan (177 mililitra)
- verë e thatë e bardhë
- kripë për shije
Si ta Bëni
- Vendosni kërpudha të freskëta në një cope dhe vendosni nën ujë të ftohtë për të hequr çdo papastërti. Trim rrjedh. Fetë.
- Hiq karafil hudhër dhe mince.
- Vendosni një tigan të madh të hapur mbi nxehtësinë e mesme dhe derdhni 4-6 lugë vaj ulliri ekstra të virgjër. Kur të nxehtë, shtoni hudhër të grirë. Para ngjyrosjeve të hudhërve, shtoni kërpudha të prera dhe hudhni për 2-3 minuta, duke nxituar të mbuloni kërpudhat me vaj, dhe përziejeni me hudhër.
- Derdh në verë të bardhë dhe llokoçis. Vazhdoni të gatuani 5 minuta ose më shumë. Kërpudhat do të tkurren dhe do të errësohen. Shtoni kripë në shije.
- Hiqni dhe shërbejeni menjëherë me një baguetë të freskët.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 273 |
| Fat i shëndoshë | 21 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 15 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 166 mg |
| karbohidratet | 14 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 3 g |