Chicharrón fjalë do të thotë gjëra të ndryshme në pjesë të ndryshme të Amerikës Qendrore dhe Jugore. Zakonisht, chicharrones janë copa të skuqura të derrit ose disa lloj derri të skuqur yndyror. Në El Salvador, chicharrón është finom i copëtuar derri i kalitur i përdorur për të mbushur tortillas popullore mbushur misri quajtur pupusas . Chicharron përgatitet zakonisht duke gatuajtur derri derisa të jetë e tenderuar, më pas duke e skuqur pak në yndyrën e saj, pastaj duke e grirë atë në një pasta me domate, onions dhe seasonings. Ky recetë përdor salsa dhe crockpot për lehtësi, dhe derri i copëtuar që rezulton është i madh për burritët ose nachot ose shërbehet me oriz.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3-5 kile
- mish derri
- 1-2 gota salsa
- 1 lugë çaji qimnon
- 1 lugë çaji kripë
- piper i zi për shije
Si ta Bëni
- Pritini mishin e derrit në disa copa të mëdha dhe vendoseni mishin në tenxhere të ngadaltë me 1 filxhan salsa, qimnon, kripën dhe piperin në shije.
- Cook në të ulët për 6-8 orë (ose 4 orë në të lartë) ose derisa derri është tender fork.
- Hiqeni mishin e derrit nga tenxhere e ngadalshme , rezervoni të lëngët dhe copëtojeni me një pirun ose me një përpunues të ushqimit (të pajisur me teh teh).
- Vendi derri i copëtuar dhe lëngu i rezervuar në një tigan të madh dhe saute derisa lëngu zhduket dhe mishi i derrit fillon të ngjitet pak. Llokoçis në salsa të mbetura deri në konsistencën e dëshiruar.
- Për të bërë pupusas , shtoni derri dhe salsa mbrapa në një përpunues ushqimi, pajisur me thikë metalike, dhe procesi me impulse të shkurtër deri në tokë të imët.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 332 |
| Fat i shëndoshë | 22 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 108 mg |
| sodium | 116 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 30 g |