Kjo gjellë e thjeshtë është e pasur me aromë të kaperëve, ullinjve të zinj, hudhrave dhe arra me pisha. Kjo është një vakt i shpejtë dhe i lehtë për ta bërë ose për ta përdorur atë si një pjatë anësore.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 lugë gjelle gjalpë
- 3 ounces vaj ulliri
- 3 karafil hudher (grirë)
- 3 ounces
- arra pishe
- 15 ounces ullinj të Kalifornisë të zeza (me feta)
- 3 lugë
- kaperi (të shpuara dhe të grirë)
- 1 lugë gjelle
- basil (
- prerë në chiffonade )
- 1 lugë çaji
- oregano (grirë)
- 1 lugë çaji majdanoz i sheshtë (i grirë)
- Makarona 1 kile (çdo formë)
- Kripë, për shije
- Piper i zi terren, per shije
- 2 ounces
- Djathë parmigiane (integruar)
Si ta Bëni
- Kombinoje gjalpin me vajin e ullirit dhe ngrohjes mbi nxehtësinë mesatare në një tigan të madh.
- Shto hudhër dhe arra pishe, zvogëloni nxehtësinë në të ulët dhe vazhdoni të gatuani derisa arrat fillojnë të kthehen në ngjyrë të artë.
- Shto ullinj , kapere, basil, rigon, majdanoz, kripë dhe piper. Toss deri në produktet janë inkorporuar dhe të nxehtë tërësisht.
- Gatuaj makaronat në një tenxhere të madhe salcë të valë ujë të kripur deri në al dente. Drain mirë. Hidheni makaronat e drenazhuar me përzierjen e ullirit të ullirit në mes të nxehtësisë së mesme derisa produktet të jenë inkorporuar dhe të ndezur tërësisht. Sezoni për shije me kripë dhe piper të zi.
- Sasi e vogël çdo pjesë me djathë parmigë të integruar.
> Burimi i recetës: nga The Art Institutes (John Wiley & Sons)
Ribotohet me leje.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 711 |
| Fat i shëndoshë | 41 g |
| Fat i ngopur | 9 g |
| Fat i pangopur | 21 g |
| kolesteroli | 23 mg |
| sodium | 848 mg |
| karbohidratet | 72 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 17 g |