Këmishë është një koktej klasik , variantin më të famshme të të cilave është Sherry Cobbler . Çorapët e Brandy dhe këpucari i Whisky janë gjithashtu të preferuarat e vjetër që thjesht mbushin më shumë se çdo version i verës. Në botimin e vitit 1862 si përzierje të pijeve , Jerry Thomas sugjeroi një dajak katër ounces uiski në këllëfin e uiskit. Kjo është mjaft intoksikuese për pijanecin mesatar, kështu që ne do ta marrim atë deri në 3 ounces në këtë përzierje moderne.
Brandy dhe uiski të dyja bëjnë një këpucar të madh, por gin dhe rum janë gjithashtu opsione të pranueshme kur është fjala për shpirtin bazë. Ndjehen të lirë për të rregulluar sasinë e shurupit për shije dhe për të përdorur çfarëdo frutash që janë në sezon për momentin. Hint: një qershi dhe një fetë secili prej limoni dhe portokalli janë të shkëlqyera në çdo kohë të vitit! Një tjetër tip që vlen të përmendet - disa receta shtojnë sode të klubit në përzierje. Kjo është një opsion i mirë, edhe pse jo tradicional apo i kërkuar.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 ounces
- raki (ose
- uiski )
- 1 ons
- shurup i thjeshtë
- optional:
- sode klub për të mbushur
- Garniturë: fruta sezoni ose portokalli dhe feta limoni me një qershi
Si ta Bëni
- Ndërtoni përbërësit në një verë ose xhami të modës së vjetër të mbushur me akull grimcuar .
- Ndaj .
- Shto garnishes fruta (skewered ose grumbulluar në majë të akullit) dhe të shërbejë me një kashtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 295 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 18 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |