Kjo fasule gruri përzierje e thatë përzierjeje nga një restorant i njohur në Teksasi është i madh në steaks të pjekur në skarë. Kjo përzierje do të jetë e mjaftueshme për 6 steaks. Receta lehtë shumëfishohet kështu që ju mund të bëni një grumbull për të mbajtur në dorë. Ruajeni në një vend të ftohtë dhe të errët në një shishe qelqi të mbyllur deri në 1 muaj.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë gjelle paprike
- 1/2 lugë çaji kerri pluhur
- 1 lugë gjelle pluhur djegës
- 1/2 teaspoon mustardë të thatë
- 1 lugë çaji koriandër
- 1/2 teaspoon piper i zi
- 1 lugë çaji sheqer
- 1/2 lugë çaji gjethe të thara trumzë
- 1 lugë çaji kripë
- 1/2 teaspoon piper kajsi
- 1 lugë çaji
- qimnon terren
Si ta Bëni
Përzihet paprika , pluhur kerri, pluhur djegës, mustardë e thatë , koriandër , piper, sheqer, trumzë , kripë , cayenne dhe qimnon së bashku. Fshihet në shkurtimet e viçit të tilla si T-kockat, copëza, copëzat e sipërme dhe pjesa e sipërme (shirit). Griloni ose derdhni 3 deri në 4 inç nga nxehtësia 10 deri në 13 minuta për të mesme të rralla.
Recipe Burimi: Dean Frika, Chef, feudali në Turtle Creek, Dallas, TX
Ribotohet me leje.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 20 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 46 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 1 g |